O mně

VŠECHNO V ŽIVOTĚ KE MNĚ PŘICHÁZÍ S LEHKOSTÍ, RADOSTÍ A SLÁVOU.

Jedním z úžasných nástrojů Access consciousness® je tato mantra.

Zkuste ji opakovat každé ráno a večer a uvidíte, co všechno se změní.

WhatsApp Image 2022-12-21 at 10.47.01 (1)

Jsem moc ráda, že si tě má energie přivolala. Určitě to není náhoda. Budu moc ráda, když zde najdeš to, co zrovna hledáš.

Moje cesta osobního rozvoje začala v 2006, kdy se mi narodila druhá dcera. Nechtělo se mi zpět do práce a toužila jsem po něčem větším. Tušila jsem, že mám své poslání jinde, než jak ho žiju. Ještě mě ale k jeho naplnění čekala dlouhá cesta – téměř 15 let.

Pracovala jsem 25 let jako zdravotní sestra. Práce s lidmi mě velice bavila a naplňovala. Vyslechla jsem spoustu osudů. Na záchranné službě, kde jsem pracovala téměř  15 let, byly osudy leckdy i tragické. Viděla jsem v sobě obrovský dar, že pomáhat umím i jinak, než se v mé práci očekává.

Jedním velkým mezníkem bylo onemocnění obou dcer-jedna měla těžké alergie a druhá revmatoidní artritidu a hypofunkci štítné žlázy. Postavila jsem se tehdy do své síly a rozhodla se, že své děti nebudu léčit, ale najdu cestu k úplnému vyléčení a to se povedlo.

Započala velmi těžká a bolestná cesta, kterou tu nebudu celou popisovat, ale něco se změnilo. Věděla jsem najednou, že už zvládnu vše. Přečetla jsem stovky knih, absolvovala spoustu seminářů jak na téma celostního zdraví, tak osobního rozvoje.

Všechnu svou sílu jsem znovu posbírala ve 44 letech a nadobro opustila zdravotnictví a roli zaměstnance. Vydala jsem se na cestu podnikání a předávání svých darů světu. 

Tím začala má cesta opravdu nejsilnější transformace. Musela jsem objevit a přepsat spoustu nefunkčních přesvědčení sama o sobě  a životě vůbec.

O dva roky později jsem objevila Access consciousness®. Najednou jsem věděla, že zapadl poslední dílek puzzle, který mi chyběl. 

Tato modalita je natolik komplexní, že obsáhne všechny spektra našeho života. Má nekonečné množství nástrojů, které jsou velmi jednoduché a fungují opravdu na všechno…teda pokud se používají.

Od té doby je můj život daleko jednodušší, plný radosti, plní se mi mnohá přání a není nic, co by se nedalo vyřešit.

Hned na svém prvním kurzu Access bars® jsem věděla, že moje cesta je pořádat tyto kurzy a šířit tuto metodu mezi spoustu lidí.

Za tři měsíce jsem prošla vším potřebným vzděláváním a zajistila si tak licenci Access bars® facilitátora.

Dnes všechny své zkušenosti předávám s láskou a pokorou všem, kteří chtějí najít svou životní sílu a vykročit na cestu lehkosti, radosti, zdraví, spokojenosti, harmonických vztahů, hojnosti a naplněného života.

Pokud tě  inspiruje alespoň jedna myšlenka, které nejčastěji sdílím na svém facebookovém profilu,  budu vědět, že to, co dělám, má smysl.

Prosím, neodkládej sebe a svůj život na poslední místo, jako jsem to spoustu let, dělala já.

Od vysněného života tě dělí jen jedno rozhodnutí. Uděláš ho?