Vítej,

já jsem RADKA.

O mně

Vítám Tě na svém webu, jsem moc ráda, že si Tě má energie přivolala. Určitě to není náhoda. Budu moc ráda, když zde najdeš to, co zrovna hledáš.

Moje cesta osobního rozvoje začala v 2006, kdy se mi narodila druhá dcera. Nechtělo se mi zpět do práce a toužila jsem po něčem větším. Tušila jsem, že mám své poslání jinde, než jak ho žiju. Ještě mě ale k jeho naplnění čekala dlouhá cesta – téměř 15 let.

Pracovala jsem 25 let jako zdravotní sestra. Práce s lidmi mě velice bavila a naplňovala. Vyslechla jsem spoustu osudů. Na záchranné službě, kde jsem pracovala téměř  15 let, byly osudy leckdy i tragické. Viděla jsem v sobě obrovský dar, že pomáhat umím i jinak, než se v mé práci očekává.

Jedním velkým mezníkem bylo onemocnění obou dcer-jedna měla těžké alergie a druhá revmatoidní artritidu a hypofunkci štítné žlázy. Postavila jsem se tehdy do s vé síly a rozhodla se, že své děti nebudu léčit, ale najdu cestu k úplnému vyléčení a to se povedlo.

Započala velmi těžká a bolestná cesta, kterou tu nebudu celou popisovat, ale něco se změnilo. Věděla jsem najednou, že už zvládnu vše. Přečetla jsem stovky knih, absolvovala spoustu seminářů jak na téma celostního zdraví, tak osobního rozvoje.

Všechnu svou sílu jsem znovu posbírala ve 44 letech a nadobro opustila zdravotnictví a roli zaměstnance. Vydala jsem se na cestu podnikání a předávání svých darů světu. 

Tím začala má cesta opravdu nejsilnější transformace. Musela jsem objevit a přepsat spoustu nefunkčních přesvědčení sama o sobě a životě vůbec.

Dnes všechny své zkušenosti předávám s láskou a pokorou všem, kteří chtějí najít svou životní sílu a vykročit na cestu radosti, spokojenosti, hojnosti a naplněného života.

Budu moc ráda, když se zrovna Ty staneš jednou z mnoha spokojených klientek.

To dává totiž mé práci ten největší smysl. Pokud Tě alespoň inspiruje jedna myšlenka, které nejčastěji sdílím na svém facebookovém profilu, i tak budu vědět, že to, co dělám, mám dělat dál.

Děkuji, že jsi dočetla až sem. Prosím, neodkládej sebe a svůj život na poslední místo, jako jsem to spoustu let, dělala já.

Od vysněného života Tě dělí jen jedno velké rozhodnutí. Uděláš ho?

Moje služby

Mentoring 1:1

Skupinové pobyty pro ženy

Online kurzy

w

Offline day

Napište mi

Zaujala Vás má práce, budu velice ráda pokud se mi ozvete a společně se pokusíme posunout váš život tím správným směrem.

nebo rovnou na můj facebookový profil

"